Jsme česká firma působící již 25 let. Už od svého počátku se zabýváme realizací interiérů a disponujeme vlastní výrobou nábytku.

Naší snahou je nabídnout zákazníkovi optimální cenu a servis, bezstarostné řešení při reklamaci s co nejsnadnějším prozákaznickým řešením. Považujeme za standard, že náš zákazník se k nám vždy dovolá a naši zaměstnanci mu velmi rádi pomohou nejen v případě objednávky, ale i v řešení jakéhokoliv problému či požadavku. Filozofií firmy je zákazníkovi dobře poradit s výběrem tak aby byl zákazník spokojen a odcházel s pocitem spokojenosti.

                                             

 

Co je u nás standardem?

Jsme česká firma se specializací na český internetový trh.

Náš zákazník je plně informován. Jednak prostřednictvim SMS o objednání a taktéž  jsou mu veškeré informace o objednávce (termín dodání, info o odeslání zboží, atd.) zasílány na jeho e-mail. Má také možnost sledovat na našich strankách, co se s jeho objednávkou děje. Po přihlášení na základě zaslaných přihlašovacích údajů v prvotní SMS, a také na e-mailu.

Jsme rychlí a flexibilní, nemáme před sebou bariéru z operátorů, kontaktovat můžete jakéhokoliv pracovníka ze společnosti. K zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně a i případně řešit jeho individuální potřeby.
 

Pro Vaše dotazy jsme k dispozici nejdéle jak jen to jde:

Jakýkoliv dotaz volejte:    Po-Pá 7.00 - 21.00
                                        So-Ne 8.00 - 21.00
                                        na telefon : +420 603 262 386
 

 

 

 

                                               


 

 

 

 
 
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image