LENZA - Konferenční stolek WELS

Katalogové číslo : 1047288

O produktu:

Konferenční stolek je vhodný do kanceláří a jednacích místností. Stolek je vyrobený z laminované dřevotřísky o síle 38 mm a je vybaven dekoračními rektifikačními nožkami. Výrazným prvkem kolekce je používání inovativní kombinované 3D hrany s dvojitou povrchovou úpravou.  Celý popis

Zákonná odpovědnost (záruka):

24 měsíců
3 350 Kč
Cena bez DPH: 2 769 Kč
Při platbě předem: 3 317 Kč
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
doprava
Z důvodu ochrany proti poškození je zboží odesláno na paletě. Cena dopravy je 847 Kč . Při objednání 2 a více kusů vám můžeme dopravu výhodněji nacenit. Do poznámky v košíku uveďte "dotaz na cenu dopravy".

Konferenční stolek WELS

Konferenční stolek je vhodný do kanceláří a jednacích místností. Stolek je vyrobený z laminované dřevotřísky o síle 38 mm a je vybaven dekoračními rektifikačními nožkami. Výrazným prvkem kolekce je používání inovativní kombinované 3D hrany s dvojitou povrchovou úpravou. Použity jsou kvalitní materiály, které jsou zdravotně nezávadné a ekologické.


Konferenční stolek WELS

Klíčové vlastnosti:
- materiál - DCP (laminovaná dřevotříska) 38 mm
- akrylová 3D hrana
- základní barevné provedení - venge, višeň, akát, merano, driftwood
- záruka 36 měsíců
- moderní design

Konferenční stolek WELS

Kolekce WELS byla vyvinuta pro sebevědomé manažery, kteří ocení moderní design, funkčnost a pohodlí. Kolekce nabízí širokou paletu funkčních a praktických pracovních prostorů, které podporují efektivní práci manažera. Stolové desky jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky a je na výběr z několika barevných provedení (viz konfigurace). Hrany stolu jsou opatřené akrylovou 3D hranou, která by měla chránit proti nárazům. Kolekce WELS nabízí celou škálu prvků, díky niž si můžete nábytkovou sestavu optimálně přizpůsobit konkrétnímu prostoru.

Shrnutí:
Stolová deska konferenčního stolku je vyrobena z DCP o síle 38 mm, po obvodu je opatřena dvoubarevnou akrylovou 3D ABS hranou, odolnou proti úderům. Stavitelné nožky vám pomohou vyrovnat případnou nerovnost podlahy.

Způsob balení:
Dodáváno v demontu.

 

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
24 měsíců
Hmotnost
11.4 kg
Hloubka
50 cm
Zboží je určeno pro
kancelář, jednací místnosti
Výška
50 cm
Materiál
laminovaná dřevotříska
Délka
90 cm
Barva
více barevných provedení
Využití
kancelář

Chcete darovat zboží Konferenční stolek WELS, ale nestihli jste jej objednat včas, nebo má delší dostupnost? Darujte tedy dárkový certifikát, zboží pak doručíme na dodací adresu obdarovaného. Upravte si vzhled certifikátu podle příležitosti, k níž je dárek určen, a připište na něj vzkaz pro obdarovaného. Na další stránce můžete certifikát vytisknout a darovat.

Vyberte pozadí:
Vyberte obrázek:
Přizpůsobte si poukaz
Náhled poukazu
gift background
Konferenční stolek WELS
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image