Dárkový poukaz na 3000 Kč

Katalogové číslo : kz1000855

O produktu:

Nechce se Vám vymýšlet co koupit za dárek, nebo vybíráte pro někoho židli, jako dárek například k narozeninám, svátku atd.? Využijte tuto nabídku! Na Vaši adresu zašleme poukaz ve vybrané hodnotě, s uvedeným jménem osoby pro kterou bude poukaz určen.  Celý popis

Upozorňujeme, že pokud nevyčerpáte celkovou hodnotu poukazu, zbývající částku není možno navrátit zpět. Děkujeme za pochopení.

Dostupnost:

Prodej skončil

Nechce se Vám vymýšlet co koupit za dárek, nebo vybíráte pro někoho židli, jako dárek například k narozeninám, svátku atd.?

Využijte tuto nabídku! Na Vaši adresu zašleme poukaz ve vybrané hodnotě, s uvedeným jménem osoby pro kterou bude poukaz určen. Pro poukaz samozřejmě platí doručení za 0 Kč.

V nabídce jsou poukazy i v jiných hodnotách.

Dobrý den, je možné zaslat poukaz emailem k vytištění? Děkuji,Milan Weber
Milan Weber 04.01.2022 17:41:57
Dobrý den, ano, pokud máte tento požadavek, uveďte jej prosím do poznámky u objednávky.
Kristýna z administrace 12.01.2022 15:39:25

Chcete darovat zboží Dárkový poukaz na 3000 Kč, ale nestihli jste jej objednat včas, nebo má delší dostupnost? Darujte tedy dárkový certifikát, zboží pak doručíme na dodací adresu obdarovaného. Upravte si vzhled certifikátu podle příležitosti, k níž je dárek určen, a připište na něj vzkaz pro obdarovaného. Na další stránce můžete certifikát vytisknout a darovat.

Vyberte pozadí:
Vyberte obrázek:
Přizpůsobte si poukaz
Náhled poukazu
gift background
Dárkový poukaz na 3000 Kč
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image